NIEUWS!
22/07/17 Start voorbereiding 
28-29/07/17 Stage
KFC MANDEL UNITED - TV
TWITTER
2° AMATEUR A 16/17
KFC MANDEL UNITED - TV
HOOFDSPONSOR
BLIKVANGER
WEDSTRIJDEN
WEDSTRIJDBAL
Voorzitter dagelijks bestuur : Jan Herreman 0477.459647 janherreman1965@gmail.com TVJO Naessens Stijn 0496.963327 naessensstijn@gmail.com coördinatie 5/5 Johan Devolder johan.devolder@telenet.be coördinatie 8/8 Mario Bonte coördinatie technische vorming 5/5 - 8/8 Yves D'Haene Johan Devolder  johan.devolder@telenet.be coördinatie CLUSK Pieter-Jan Ghyselen  ghyselen_pj@hotmail.com Luc Bogaert coördinatie medische cel Bart Coussement bart.coussement@skynet.be coördinator revalidatie en medische opvolging Henk Gayse henk.gayse@telenet.be coördinatie mental coaching Nancy Quidousse  nancy.quidousse@telenet.be coördinator sociale cel Dimitri Van Troyen  dimitrivantroyen@hotmail.com administratie sportief & datasysteem + ongevallen René Berton  rene.berton@telenet.be administratie jeugdwedstrijden en jeugdtornooien Jan Degruyter  degruyter.jan@telenet.be GC + administratie fanion/jeugd VFV - KBVB - subsidies Jan Desmet secretariaat.mandelunited@gmail.com ombudsdienst campus Izegem Carlos Werbrouck 0478/229677  carlos.werbrouck@telenet.be   ombudsdienst campus Ingelmunster Geert Verhaeghe  0049/9525321 gverhaeghe@sax-sanitair.be De jeugdcel omvat enkel de sportieve werking met directe omkadering en de specifieke noden. Commerciële activiteiten, events en dergelijke worden centraal georganiseerd.
53
43
35
34
56
53
34
23
16
34
42
72
58
41
39
37
Winkel Sp.
O. Brakel
St.-Niklaas
Westhoek
E. Aalst
KFC Izegem
Harelbeke
SK Halle
SC Menen
Bornem
SV Temse
FC Knokke
Sp. Petegem
KRC Gent
Torhout KM
Gullegem
BESTUUR CEL JEUGD
NIEUWS!
BESTUUR CEL JEUGD
Voorzitter dagelijks bestuur : Jan Herreman 0477.459647 janherreman1965@gmail.com TVJO Naessens Stijn 0496.963327 naessensstijn@gmail.com coördinatie 5/5 Johan Devolder johan.devolder@telenet.be coördinatie 8/8 Mario Bonte coördinatie technische vorming 5/5 - 8/8 Yves D'Haene Johan Devolder  johan.devolder@telenet.be coördinatie CLUSK Pieter-Jan Ghyselen  ghyselen_pj@hotmail.com Luc Bogaert coördinatie medische cel Bart Coussement bart.coussement@skynet.be coördinator revalidatie en medische opvolging Henk Gayse henk.gayse@telenet.be coördinatie mental coaching Nancy Quidousse  nancy.quidousse@telenet.be coördinator sociale cel Dimitri Van Troyen  dimitrivantroyen@hotmail.com administratie sportief & datasysteem + ongevallen René Berton  rene.berton@telenet.be administratie jeugdwedstrijden en jeugdtornooien Jan Degruyter  degruyter.jan@telenet.be GC + administratie fanion/jeugd VFV - KBVB - subsidies Jan Desmet secretariaat.mandelunited@gmail.com ombudsdienst campus Izegem Carlos Werbrouck 0478/229677  carlos.werbrouck@telenet.be   ombudsdienst campus Ingelmunster Geert Verhaeghe  0049/9525321 gverhaeghe@sax-sanitair.be De jeugdcel omvat enkel de sportieve werking met directe omkadering en de specifieke noden. Commerciële activiteiten, events en dergelijke worden centraal georganiseerd.
HOOFDSPONSORS
K.F.C MANDEL UNITED
Officiële website
Izegem - Ingelmunster
K.F.C MANDEL UNITED
Izegem - Ingelmunster
Officiële website