NIEUWS!
01/07/17  19.00 uur KFCMU - KV Oostende 
22/07/17 Start voorbereiding
KFC MANDEL UNITED - TV
TWITTER
2° AMATEUR A 17/18
KFC MANDEL UNITED - TV
HOOFDSPONSOR
BLIKVANGER
WEDSTRIJDEN
WEDSTRIJDBAL
Voorzitter dagelijks bestuur : Jan Herreman 0477.459647 janherreman1965@gmail.com TVJO Naessens Stijn 0496.963327 naessensstijn@gmail.com GC + administratie fanion/jeugd VFV - KBVB - subsidies Jan Desmet secretariaat.mandelunited@gmail.com coördinatie 5/5 Johan Devolder  johan.devolder@telenet.be coördinatie 8/8 Mario Bonte  mario.bonte@dupontcheese.be coördinatie 11/11 Claude Seys    claudeseys73@gmail.com coördinatie technische vorming 5/5 - 8/8 Yves D'Haene   yves.dhaene1@telenet.be Johan Devolder  johan.devolder@telenet.be coördinatie Scouting Filip Defour   filip.defour@telenet.be Marino Vanmeirhaeghe marino.vanmeirhaeghe@skynet.be coördinatie CLUSK Pieter-Jan Ghyselen  ghyselen_pj@hotmail.com Luc Bogaert   luc.bogaert5@gmail.com coördinatie medische cel Bart Coussement bart.coussement@skynet.be coördinator afgevaardigden Henk Gayse henk.gayse@telenet.be coördinatie mental coaching Nancy Quidousse  nancy.quidousse@telenet.be coördinator sociale cel Dimitri Van Troyen  dimitrivantroyen@hotmail.com administratie sportief & datasysteem René Berton  rene.berton@telenet.be administratie jeugdwedstrijden en jeugdtornooien Jan Degruyter  degruyter.jan@telenet.be coördinatie voetbalstages Pieter-Jan Ghyselen  ghyselen_pj@hotmail.com coördinatie scheidsrechters Francis leman   francis.leman@gmail.com coördinatie kledij Nick Debaere   debaere.nick@gmail.com coördinatie ICT Christophe Libbrecht lst@myonline.be Dominique Desmet dominique.desmet@vanhonsebrouck.be coördinatie website/social media Vanhaecke Stefan  stefan.vanhaecke@skynet.be Ombudsdienst campus Izegem Carlos Werbrouck 0478/229677  carlos.werbrouck@telenet.be   ombudsdienst campus Ingelmunster Geert Verhaeghe  0049/9525321 gverhaeghe@skynet.be Ondersteuning dagelijks werk Carlos Werbrouck carlos.werbrouck@telenet.be Rein Verschuere rein.verschuere@gmail.com Filip Defour         filip.defour@telenet.be Serge Dejonghe serge.dejonghe@telenet.be Johnny Defraeye johnnydefraeye@outlook.com Tim Debrouwer debrouwertim@hotmail.com
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Winkel Sp.
O. Brakel
St.-Niklaas
VK Westhoek
SK Londerzeel
Rupel Boom
RC Harelbeke
Pepingen-Halle
SK Ronse
Bornem
SV Temse
KFC Mandel Utd
Sp. Petegem
KRC Gent
Torhout KM
FC Gullegem
BESTUUR CEL JEUGD
NIEUWS!
BESTUUR CEL JEUGD
Voorzitter dagelijks bestuur : Jan Herreman 0477.459647 janherreman1965@gmail.com TVJO Naessens Stijn 0496.963327 naessensstijn@gmail.com GC + administratie fanion/jeugd VFV - KBVB - subsidies Jan Desmet secretariaat.mandelunited@gmail.com coördinatie 5/5 Johan Devolder  johan.devolder@telenet.be coördinatie 8/8 Mario Bonte  mario.bonte@dupontcheese.be coördinatie 11/11 Claude Seys    claudeseys73@gmail.com coördinatie technische vorming 5/5 - 8/8 Yves D'Haene   yves.dhaene1@telenet.be Johan Devolder  johan.devolder@telenet.be coördinatie Scouting Filip Defour   filip.defour@telenet.be Marino Vanmeirhaeghe marino.vanmeirhaeghe@skynet.be coördinatie CLUSK Pieter-Jan Ghyselen  ghyselen_pj@hotmail.com Luc Bogaert   luc.bogaert5@gmail.com coördinatie medische cel Bart Coussement bart.coussement@skynet.be coördinator afgevaardigden Henk Gayse henk.gayse@telenet.be coördinatie mental coaching Nancy Quidousse  nancy.quidousse@telenet.be coördinator sociale cel Dimitri Van Troyen  dimitrivantroyen@hotmail.com administratie sportief & datasysteem René Berton  rene.berton@telenet.be administratie jeugdwedstrijden en jeugdtornooien Jan Degruyter  degruyter.jan@telenet.be coördinatie voetbalstages Pieter-Jan Ghyselen  ghyselen_pj@hotmail.com coördinatie scheidsrechters Francis leman   francis.leman@gmail.com coördinatie kledij Nick Debaere   debaere.nick@gmail.com coördinatie ICT Christophe Libbrecht lst@myonline.be Dominique Desmet dominique.desmet@vanhonsebrouck.be coördinatie website/social media Vanhaecke Stefan  stefan.vanhaecke@skynet.be Ombudsdienst campus Izegem Carlos Werbrouck 0478/229677  carlos.werbrouck@telenet.be   ombudsdienst campus Ingelmunster Geert Verhaeghe  0049/9525321 gverhaeghe@skynet.be Ondersteuning dagelijks werk Carlos Werbrouck carlos.werbrouck@telenet.be Rein Verschuere rein.verschuere@gmail.com Filip Defour         filip.defour@telenet.be Serge Dejonghe serge.dejonghe@telenet.be Johnny Defraeye johnnydefraeye@outlook.com Tim Debrouwer debrouwertim@hotmail.com
HOOFDSPONSORS
K.F.C MANDEL UNITED
Officiële website
Izegem - Ingelmunster
K.F.C MANDEL UNITED
Izegem - Ingelmunster
Officiële website